המדריך לבחירת שידת החתלה

שידות החתלה הן המוצר הכי חשוב ברשימת הקניות שלכם לקראת הלידה

בעבר, היה נהוג להכין רשימות קניות גדולות לפני הלידה, מה שהביא לרכישת מוצרים מיותרים או כאלו שבכלל לא תואמים את גיל התינוק וניתן עוד לחכות חודשים ארוכים ואף שנים לפני שקונים אותם. עם הזמן והתגברות המודעות הצרכנית, רשימות הקניות לפני הלידה הצטמצמו קצת, אך מפתיע לגלות שבין הוויתורים שאנשים מבצעים נמצאות גם שידות החתלה, פריט שטועים לתפוס אותו כזניח או לא חשוב. זוהי טעות שגם מי שמבצע אותה ממהר להבין את גודלה, שכן כמעט בלתי אפשרי לטפל כיום בתינוק בלי שידת החתלה מרווחת ונוחה. נכון שיש אנשים שמחתלים על הרצפה, על הספה ועוד, אך מנח הגב של המחתל במהלך פעולות אלו הוא רחוק מלהיות אידיאלי ועלול לגרום במוקדם או במאוחר לכאבים ובעיות גב קשות. לכן, אל תוותרו על שידת החתלה ועל הנוחות שלכם. לצד זאת, אל תוותרו על פרמטרים חשובים נוספים בשידת ההחתלה כמו האופן שהיא בנויה, חלוקת המגירות, העיצוב הכללי וכמובן המחיר.

שידת החתלהשידת החתלה היא קניה לטווח ארוך

כשמדברים על שידת החתלה, באופן טבעי חושבים על תינוקות, שכן אותם מחתלים. אך האמת היא, ששידת החתלה איכותית יכולה להישאר בבית במשך שנים רבות וכשהתינוקות גדלים ניתן למצוא לה גם שימושים אחרים ולאחסן במגירות הגדולות שלה בגדים קטנים, ספרים, כלי עבודה וכל מה שעולה על דעתכם. כדי ששידת ההחתלה באמת תחזיק שנים רבות , כדאי לרכוש שידה מפירמה איכותית, הידועה בעמידות הרבה שלה. שידות מעץ סיבית, למשל, יכולות להמשיך לשרת את בני המשפחה במשך שנים, אך צריך להקפיד לקנות את השידה ממקום איכותי ואמין. בנוסף, יש לשים לב לשידות בהן יש הפרדה בין השידה עצמה לבין משטח ההחתלה, המתלבש עליה. סוג כזה של שידות החתלה יכול בקלות להפוך לאמצעי אחסון לכל המשפחה, בלי הצורך להשתמש בשידת ההחתלה בצורתה המקורית.

אל תתפשרו על איכות ואסתטיקה

שני הדברים שהכי פחות מומלץ לוותר עליהם בהקשר של שידת החתלה, הוא העיצוב החיצוני שלהן, כמו גם עמידות מפני שריטות, נזקים ובלאי גבוה. אחד הסימנים המעודדים לכך שנתקלתם במקום המוכר שידות החתלה איכותיות, הוא האחריות הניתנת לכם על-ידי הספק, לשידה שאך זה רכשתם. תקופת אחריות ארוכה אומרת שמפתחי המוצר מאמינים בו בעצמם ויודעים כי הוא יחזיק איתן לשנים רבות. על העמידות משפיעים בין השאר חומרי הגלם מהם עשויות שידות החתלה ולכן, ההמלצה היא לקנות מחברה אמינה ומוכרת, המתמחה בתחום, מכירה את המותגים השונים ואת מה שהם מציעים ללקוח ותוכל לייעץ על השידה הטובה ביותר עבורו.

העיצוב של שידות החתלה הוא מגוון ואף בדרך כלל נע על הטווח של לבן, שחור וכפרי. אלו הם צבעים ניטרליים יחסית ולכן, ניתן למקם את השידה כמעט בכל חדר בלי קשר לעיצוב שלו. כלומר, השידה תשתלב היטב גם בחדר שכבר מאורגן מבחינת עיצוב וחלוקת הצבעים בו ונותר רק להכניס אליו את האלמנט הזה, שישלים את העיצוב הקיים תוך מילוי תפקיד פרקטי משמעותי.

אם רוצים לשמור על אחידות הרמטית בעיצוב, ניתן לרכוש שידת החתלה כחלק מחבילה הכוללת גם ריהוט נוסף: ארון לחדר הילדים, מיטת ילדים ועוד. רכישה של חבילה כזו מיועדת לכל מי שאין לו את שידת ההחתלה מהפעם הקודמת שנולדו לו ילדים, או מי שקנה שידת החתלה לא איכותית שלא תורמת להפחתת כאבי הגב והנוחות של המחתלים. עוד מי שרוכש את החבילה הוא כמובן מי שמשקיע רבות בעיצוב הבית מעוניין בשידת החתלה שתתאים לו וכמובן, מי שחשובה לו האחידות האסתטית.

מכיוון שהמסקנה המתבקשת היא שעל שידת החתלה לא מתפשרים, נותר רק לבקר בחנות ששידות החתלה הן חלק מההתמחות שלה. ב VOX תמצאו שידות החתלה שמצליחות לשלב בהצלחה בין הפן הפרקטי לניראות ומשדרגות כל חדר ילדים שהן נמצאות בו. בקרו באתר הבית של החברה בלחיצה על הקישור https://www.vox.co.il/ ותוכלו עוד היום להחליט איזו שידת החתלה אתם מעוניינים לרכוש, מבין ההיצע הגדול. השידות של VOX הן לא רק יפות, אלא גם עומדות בתקנים מחמירים ומהוות את פסגת עיצוב הרהיטים הבטיחותיים לשימוש למגוון גילאים.

מוצרי המאמר

Baby Young users
ר'106.5 / ע'53 / ג'61
bia80_w80-h80.jpg
Maxim
ר'88.5 / ע'75.5 / ג'89.5
0bialy_dab_80_80px_w80-h80.jpg
Baby Evolve
ר'94.5 / ע'53 / ג'85

עוד מאמרים

מיטה לתינוק

מיטה לתינוק היא אחד החפצים השימושיים ביותר בשנה הראשונה להולדת הבייבי, מכיוון שתינוקות מבלים חלק גדו

כל מה שחשוב לדעת על עיצוב חדרי תינוקות

היה יכול להיות נחמד מאוד אם תינוקות היו מגיעים לעולם לצד חוברת הדרכה או "מדריך להורה". מכיוון שזה לא

חיפוי קירות חדר שינה

חיפוי קירות לחדר שינה, מאפשר לכם לחדש ולרענן את חדר השינה מבלי להיכנס לתהליך מייגע של שיפוץ ארוך, מש