חיפוי קירות חדר שינה

חיפוי קירות חדר שינה יסייע לכם להגשים את החלום

חדר השינה הוא אחד החדרים הכי חשובים בבית וזאת משום שהוא משמש לצבירת אנרגיות חיוביות, החיוניות לכל אחד להמשך תפקוד תקין בבית ותפעול המשפחה. ככזה, חשוב שחדר השינה יקבל את מלוא תשומת הלב הראויה לו יותר מהכול, יהפוך לפינה בבית אליה תמיד נעים לכם להיכנס אליה. בנוסף, חדר השינה הוא החדר בו שוהים הכי הרבה שעות ברציפות ולכן, הוא חייב להיות מזמין ונוח בכל פינה שלו וזה כולל גם חיפוי קיר לחדר שינה שהופך אותו מעוד חדר בבית, לחלל מרהיב ומלא סטייל. חיפוי קיר לחדר שינה מאפשר לכם לקחת קיר אחד או יותר מבין הארבעה הקיימים ולהפוך אותו לנקודת התייחסות שלא ניתן להתעלם ממנה.

החיפוי גם מאפשר לכם לחדש ולרענן את חדר השינה מבלי להיכנס לתהליך מייגע של שיפוץ ארוך, משום שהוא מכסה פגמים בקיר כגון סדקים. חדר שינה מוזנח, מרושל ולא נעים, משפיע על התחושות של מי שישן בו לאורך כל היום. לכן, אם אתם מעוניינים ביצירת מרחב שממלא מצברים ושמשמש את תפקידו כחדר מנוחה, השתמשו בחיפוי קיר לחדר שינה.

פתרונות נוספים לחידוש מראה החדר כוללים צביעה של הקירות או הדבקת פרקט, אך אף אחת מהשיטות הללו לא יכולה להביא לאפקט החדשני ויפהפה שיש לחיפוי קירות חדר שינה.

חשוב שללא תתפשרו על העיצוב של החיפוי וההמלצה הגורפת היא, למצוא דגם שהוא מצד אחד טרנדי ונפו. ומצד שני מבטא את הטעם שלכם ואינו נכנע לתכתיבים חיצוניים. על-מנת להיתקל בחיפוי קיר לחדר שינה שעומד בדיוק בתנאים האלו, מומלץ לפנות לחברה מקצועית שתציע לכם מבחר כמה שיותר גדול, כך שרוב הסיכויים שתמצאו את החיפוי המושלם עבורכם.

מכיוון שחדר השינה הוא בדרך כלל לא מאוד גדול, יש לבחור בחוכמה את הדוגמה שעל החיפוי ואם היא לא שגרתית, יש לבחון באופן תיאורטי אם היא תגרום לאפקט של הגדלת החלל או הקטנתו. במידה ואתם לא בטוחים, צלמו את חדר השינה שלכם והתייעצו עם מעצב פנים, שיוכל להרכיב את החזון באופן מלא עוד בטרם הרכישה ולהנחות אתכם מהי הבחירה הנכונה עבור החלל.

איך בוחרים חיפוי לקיר לחדר שינה?

יש שני פרמטרים שצריכים לשים לב אליהם כשבוחרים את החיפוי לחדר השינה שלכם. אחד קשור לאיכות החיפוי והשני לנראות שלו. שני הפרמטרים קשורים זה לזה בצורה בלתי נפרדת, אולם יש גם לתת את הדעת על כל אחד מהם בנפרד על-מנת לשלב ביניהם בצורה אופטימאלית. בכל מה שקשור לנראות, חשוב שחיפוי קירות חדר שינה יתכתב עם העיצוב של החדר כולו. הווה אומר, שאם חדר השינה מעוצב בסגנון ברור מסוים, גם החיפוי צריך להתאים לו.

כדי ליצור מראה הרמוני, מומלץ כי כל האלמנטים בחדר השינה יתחברו זה אל זה ואל החיפוי. למשל, אפשר לבחור חיפוי קיר לחדר שינה במראה כפרי חמים, אם חדר השינה כולו מעוצב באותו סגנון, כולל המיטות, השידות שלצידן ואפילו הארונות והידיות.

יש לשים לב לפרטים הקטנים ביותר, כדי שהעיצוב יראה מרשים ומקצועי. לדוגמה, אם רוצים לתלות מראה על קיר בחיפוי כפרי, רצוי שגם העיצוב שלה יהיה תואם לו וכך גם של כל שאר הפריטים בחדר.

לעומת זאת, חדר שינה שמעוצב במראה לבן ואלגנטי, צריך לכלול חיפוי קיר מסוג אחר. במקרה זה מומלץ לבחור חיפוי קיר לחדר שינה שהוא לבן, או בעל צבעים רכים המשלימים את המראה המאופק של החדר כולו. גם במקרה זה רצוי להדק את האווירה באמצעות שימוש נכון באקססוריז. בחדר כזה למשל, לא מומלץ להניח מצעים בצבעוניות עזה ומקושקשת, משום שהם לא ישתלבו היטב עם החיפוי ועם שאר החדר ויתקבל מראה תלוש ולא נעים.

אם אתם מתלבטים לגבי סוג החיפוי שמתאים לחדר השינה שלכם, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום עיצוב הבית וההום סטיילינג.

גם חברות לחיפוי קירות חדר שינה המספקות שירות ברמה גבוהה, יוכלו לייעץ לכם לגבי הדגם הרצוי. חיפוי קיר לחדר שינה יכול להשתלב עם העיצוב של שאר הבית, אך מכיוון שחדר השינה הוא בדרך כלל מבודד יחסית, אין זה הכרח. יחד עם זאת, אם החלטתם על חברה אמינה שממנה אתם רוכשים חיפוי קיר לחדרי שינה, רצוי אולי כבר לבחון את חידוש הבית כולו ורכישת של חיפויי קיר גם לחדרים אחרים. רכישה מרוכזת במקום אחד תאפשר לכם להתאים בין חיפוי הקיר בחדר השינה לחיפויים בחדרים הנוספים וכך ליצור בית מלא שיק ובעל אמירה ברורה וייחודית לכם, הבאה לידי ביטוי בנוכחות של החיפויים, הצבעים שנמצאים בהם, הטקסטורות והצורות המעניינות ועוד. שמירה על הרמוניה עיצובית היא קו מנחה חשוב לגבי כל הבית, אך בחדר השינה יש לו חשיבות מיוחדת. מכיוון שהחדר הזה מיועד בעיקר לשינה, מנוחה ורגיעה ביחד או בזוג, מומלץ לעצב אותו בצורה עדינה המשרה אווירה המעודדת רוגע. בחדר צבעוני ותזזיתי, או לחילופין דהוי וחסר קשר טריוויאלי בין האלמנטים הממוקמים בו, יהיה קשה להגיע לתחושות אלו והוא לא ישרת את תפקידו כראוי. בהקשר לכך, יש לציין חיפוי קירות חדר שינה של ילדים. בחדרי ילדים הנטייה היא בדרך כלל לתת דרור ליצירתיות ולצבעוניות, אך כשזה נוגע לחיפוי קיר לחדר שינה של ילדים, יש לשקול את העניין בכובד ראש. אם מדובר בקיר הממוקם מול המיטה, רצוי שהוא יהיה בסגנון ילדותי ושובב אך לא צבעוני מדי, משום שזה כלול להקשות על הילדים להירדם ולשמור על שינה רציפה ולהוריד משמעותית מאיכות החיים שלהם ושלה משפחה כולה.

כך תמצאו חיפוי קיר לחדר שינה שהוא איכותי במיוחד

הפרמטר השני הוא כאמור איכות החיפוי, עליה אסור להתפשר. חיפוי קיר לחדר שינה הוא מוצר שצריך ללוות את הרוכשים אותו במשך שנים רבות והוא אינו משהו שמחליפים באופן תדיר. לכן, עליו להיות עמיד ובעל התנגדות גבוהה לתהליכי שחיקה ובלאי כמו שריטות, סדקים וכדומה. זו הסיבה שיש לבחור חברה אמינה לחיפוי קירות חדר שינה, כזו שאתם סמוכים ובטוחים שהחיפויים שהיא מוכרת הם עמידים במיוחד ומהווים תמורה הולמת להשקעה שלכם. ייצור החיפויים צריך לעמוד תחת התקנים המחמירים ביותר בענף, והם צריכים להיות מחומרי גלם ברמה גבוהה. אחת החברות הטובות ביותר לרכוש ממנה חיפוי קיר חדש שינה היא VOX, שמציעה לכם מבחר עצום של חיפויים בשלל סגנונות מתוך קטלוג עשיר, הכולל חיפויי קיר לכל חדר בבית וכמובן גם לחדרי ילדים וחדרי שינה למבוגרים. אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של החברה כבר עכשיו https://www.vox-il.co.il/ כדי להתרשם מהמגוון הגדול, כמו גם מהמפרט של כל חיפוי. יש לציין כי כל חיפוי קיר לחדר שינה מבית VOX הוא בעל אחריות ל 10 שנים, עמיד במיוחד לשריטות ומגיע עם הוראות התקנה מדויקות, להתקנה עצמית פשוטה. כל התכונות האלו הופכות אותו למוצר האידיאלי עבור מי ששואף לחדש את חדר השינה שלו וליהנות ממקום מפלט רגוע וחמים שאפשר לנוח בו בסוף יום ארוך.

עוד מאמרים

חיפוי קירות פנים

מעבר לפן האסתטי, לעיצוב קירות פנים באמצעות חיפוי יש גם חשיבות פרקטית, שכן הם מאפשרים לכסות על פגמים

חיפוי אנטיבקטריאלי

חיפוי קירות אנטיבקטריאלי הינו חיפוי ייחודי המספק הגנה מפני חיידקים ועובשים. הכל על חיפוי אנטיבקטריאל

שידה ליד המיטה

אם אתם מעוניינים לקנות שידות לילה שיעניקו לחדר טאץ' מיוחד ואף יהיו פרקטיות, זה הזמן לבקר באתר הבית ש